VALİ İPEK ASFALT SEZONUNU BAŞLATTI.

Sinop Valisi Hasan İpek, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş ile birlikte asfalt sezonu açılışını Ayancık İlçesi Dibekli Köyünden başlattı.
Vali İpek, Dibekli Köyüne gelişinde ilk olarak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Demircan’dan 2017 yılı asfalt çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Vali İpek Ayancık ilçesinde asfalt sezonunun açılışını yapmak üzere AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Ayancık Kaymakamı, İl Genel Meclisi Başkanı ve ilgili çalışanlarla toplandı.Vali İpek yaptığı konuşmada;” hep beraber hayırlı olsun demek için buradayız. Bu sıcakta arkadaşlar hep birlikte çok güzel bir şekilde çalışıyorlar. 4 Km’lik yolu bir günde inşallah bitireceklerini söyledi ve İnşallah kazasız belasız bir sezon geçirirler. Bu sene 350 Km’lik asfalt programımız var. Bunu gerçekleştirebilmemiz için öncelikle Cenab-ı Allah’ın bize yardım etmesi lazım. Tabi yağmur yağmaması lazım çünkü yağmur yağdığı sürece bizim asfalt çalışmalarımız mecburen durmak zorunda kalıyor.Bu mevsimle alakalı sorunumuz,

birde parasal ihtiyacımız var. Milletvekili ve Hükümet para ihtiyacımızı karşılıyor. Ben yılın başlarında projeyi üç katı yapalım dediğimde arkadaşlar dediler ki üç katı nasıl yapacağız.
Dedim ki siz yapın parası bir şekilde gelir. Allah’a şükür normalin 4 Katı bir proje yapmışlar. Hepsinin de inşallah parası hazır. Ben Sinop için Ayancık için buralarda

yaşayan vatandaşlarımız için bu çalışmaların hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”dedi.
Ayancık İlçesi Dibekli Köyü’nden başlatılan 2017 yılı asfalt sezonu açılış programına Vali Hasan İpek‘in yanı sıra, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Ayancık Kaymakamı Çağlayan Kaya, Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Gündoğdu, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Mehmet Demircan, İl Genel Meclisi Üyeleri, Köy Muhtarları ve İl Özel İdaresi Yol Şube Müdürlüğü çalışanları katıldı.

12049

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.