Vali Köksal Şakalar İftar Programına Katıldı

Sinop Valisi Köksal Şakalar, Türk Kızılayı Sinop Şubesi tarafından Şehit ve Gazi Aileleri, engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile Muhtarlar onuruna verilen iftar yemeğine katıldı.

Türk Kızılayı Sinop Şubesi tarafından Şehit ve Gazi Aileleri, engelli vatandaşlarımız ve aileleri ile Muhtarlar onuruna verilen iftar yemeğine katılan Sayın Valimiz Köksal Şakalar, iftar yemeğinin ardından iftar programına katılanların Ramazan-ı Şeriflerinin hayırlara vesile olması dileklerini ilettikten sonra yaptığı konuşmada; ‘‘Türk Kızılayı dünyanın dört bir yanında mağdur ve mazlum olan insanların milliyetine, cinsiyetine, dinine bakmadan yardım eden bir kuruluşumuz. Gerek bizim Ülkemizde olan afetlerde gerekse dünyada olan afetlerde, insanların yanında oluyor. Dünya İnsanlarına bizim, Milletimizin ve Devletimizin yardımseverliğini gösteriyor. Herşeyden öncesi Hilali gösteriyor. Türk Kızılayının her biri çok değerli olan tüm çalışanlarına yorulmaz bir azim, tükenmez bir güç temenni ediyorum. Allah her daim yardımcıları olsun’’ dedi.

Türk Kızılayı Sinop Şubesi tarafından verilen iftar yemeğine Vali Köksal Şakalar’ın yanı sıra, Belediye Başkanı Barış Ayhan, 25. Dönem AK Parti Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak, Türk Kızılayı Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, Türk Kızılayı Genel Sekreteri Hüseyin Can, Türk Kızılayı Sinop Şubesi Başkanı Kemal Albayrak, Muhtarlar, Şehit ve Gazi Aileleri ile engelli vatandaşlarımız ve aileleri katıldı.

12019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.