Yılın İlk muhtarlar toplantısı

2019 yılının ilk Muhtarlar toplantısı, Sayın Valimiz Köksal Şakalar’ın Başkanlığında Sinop Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan Muhtarlar Toplantısının devamında, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan tarafından “Uyuşturucu ile Mücadele Çerçevesinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirme sunumu ve Yeşilay Cemiyeti Sinop Şubesi Başkanı Erkal Boz tarafından “Türkiye Yeşilay Cemiyetinin 2019-2020 hedefleri ve faaliyetleri’’ni içeren sunum gerçekleştirildi.
Sunumların gerçekleştirilmesinin ardından, Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Vali Köksal Şakalar, ilgili kurumlar tarafından sorun ve taleplerin ivedilikle çözümlenmesi talimatını verdi.


Sinop Kültür Merkezinde yapılan toplantıda İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Halil Altıntaş, İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Gündoğdu, Sinop İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Murat Özmen, İl İdare ve Denetim Müdürü Fikri Bakıcı, Kurum Müdürleri, Sinop Merkez İlçe Köy ve Mahalle Muhtarları ile İlçelerin Köy ve Mahalle Muhtarları hazır bulundu.

 

12031

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.